Nasze Twarze

Instagram

  • Show all
  • Hostessy
  • Modelki

Agencja Mondo Models to nie tylko uroda, ale przede wszystkim umiejętności i doświadczenie

Mondo Models jest agencją hostess i modelek zatrudniającą doświadczone, piękne i inteligentne kobiety. Nasze dziewczyny swoją urodą zdobią nie tylko targi ale również konferencje, bankiety, akcje promocyjne i wiele innych eventów. W Mondo Models umiejętności idą w parze z urodą.

Oprócz zatrudnianych przez nas doświadczonych hostess i modelek organizujemy również cykliczne castingi na nowe twarze Agencji Mondo  Models Poznań. Zapraszamy do współpracy !

Dlaczego warto wybrać naszą agencje 

Agencja modelek  fotomodelek i hostess  Mondo Models na pierwszym planie stawia klienta. Podchodzimy do każdego indywidualnie, niezależnie od tego czy firma jest duża czy też mała. Dostosowujemy się do potrzeb klienta i sprostamy nawet najbardziej wymagającym  oczekiwaniom, nie ma dla nas słowa niemożliwe. Jesteśmy w stanie zorganizować obsługę każdego wydarzenia w kraju jak i za granicą .Dużą wagę przywiązujemy do poziomu wykonywanych przez nas zleceń, chcemy aby był on na jak możliwie najwyższym poziomie. Nasze hostessy oraz modelki posiadają szerokie doświadczenie w branży, wyróżniają je liczne zainteresowania, umiejętności,  oraz ponadprzeciętna uroda, której każdy może im pozazdrościć. Zatrudniane przez nas dziewczyny posiadają znajomość wielu języków obcych, co również przydaję się w pracy, szczególnie z klientami obcojęzycznymi. Kładziemy nacisk na wysoką kulturę osobistą, która dla nas równa się ze znakiem jakości.

Zaangażowanie naszych hostess fotomodelek i modelek sprawia, że klienci Agencji Mondo Models poprawiają swój wizerunek i reklamę, dzięki czemu zyskują nowe perspektywy i kontakty biznesowe.

Jak wynająć hostessę lub modelkę z Agencji Mondo Models Poznań

Napisz lub zadzwoń do nas, pod podany na stronie numerem telefonu lub adres e-mailowym. Dajemy Państwu również możliwość wypełnienia formularza wyceny na  www.mondomodels.pl Nasze hostessy i modelki wynajmujemy na terenie Warszawy, Łodzi, Poznania i Wrocławia

Zapraszamy do kontaktu !