Realizacje

Poznań Game Arena 2018 

 

 

Nasze hostessy na  Poznań Game Arena

Sesja biżuterii

 

 

 

Efekty sesji biżuterii dla Wojtek Maszner, przy współpracy z niezastąpioną Agnieszka Konowalow Photography i Avionell Make Up ❤️

 

 

Agencja hostess dla klientów oczekujących więcej

Agencja Mondo Models została założona by zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów branży modelingu,którzy chcą wynajmować profesjonalne fotomodelki i hostessy do promowania swoich firm. Każda nasza hostessa ma doświadczenie zdobyte zarówno na Międzynarodowych Targach Poznańskich (jednych z największych i przyciągających wystawców z całej Europy.) Zlecenia maketingowo-targowych, w w których udział biorą piękne modelki i hostessy realizujemy w Poznaniu i Wielkopolsce, ale w Łodzi, Warszawie, Wrocławiu oraz wielu inny miastach Polski.

Nie ma dla nas dwóch takich samych zleceń każdy kto chce wynająć hostessę ma inną wizję wykonania zlecenia a każda branża ma całkowicie inną specyfikę pracy. Dlatego, też chcemy by nasz klient był zadowolony na każdym etapie współpracy, którą podejmuje z agencją Mondo Models od wyboru modelki/hostessy po realizacje zlecenia. Modelki i hostessy są dobierane do zlecenia pod względem i predyspozycji. Wysoka jakość obsługi klienta jest możliwa dzięki temu ze zatrudniamy doświadczone modelki, z którymi prowadzimy regularne szkolenia z pracy przed obiektywem, radzenia sobie  w sytuacjach stresu, sposobu poruszania się, sposobów dbania o urodę i innych umiejętności personalnych profesjonalnej modelki i hostessy.

Profesjonalizm oraz niezwykła uroda modelek i hostess

Sesja zdjęciowa z udziałem modelki Agencji Mondo Models to ważny czynnik sukcesu kampanii reklamowej, produktu lub usługi, w której ta modelka z zaangażowaniem bierze udział.

Ekspozycja samochodów, przy których widać nasze hostessy na targach w dużych miastach jak Poznań, Warszawa, Wrocław, Łódź i pozostałych częściach kraju znacząco zwiększa zainteresowanie tymi stoiskami przez urodę i sposób w jaki hostessy podkreślają zalety i indywidualne cechy samochodów, lub innych produktów naszego klienta. Hostessy Agencji Mondo Models są bardzo komunikatywne przygotowane do pomocy gościom w trakcie obsługi różnego rodzaju eventów jak gale, konferencje imprezy plenerowe i klubowe.

Chcesz szybko wynająć hostessę i potrzebujesz naszej porady napisz e- mail wypełnij formularz wyceny zlecenia lub zadzwoń. Konsultacja z nami jest szybka i darmowa.

Więcej  realizacji dla naszych klientów zobaczysz na 

Instagram